Menu
Stadsevenementen

Antwerpen een stad apart

Antwerpen – Dé stad voor al uw evenementen

Antwerpen… Metropool… de stad van Rubens, diamanten en mode combineert het bruisende leven van een grote stad met de charme van een klein dorp. Bigevents Antwerpen zorgt voor de professionele organisatie van uw teambuilding, bedrijfsuitstapjes en groepsuitjes.

Groepsuitje in Antwerpen

Een groepsarrangement uitkiezen voor een groot gezelschap is een lastig karwei. U heeft immers te maken met vele wensen en voorkeuren van de deelnemers.

Stad Apart – Stadswandeling en spelletjes

Dit programma biedt uitkomst! Een Stad Apart is namelijk een gevarieerd groepsarrangement met een individueel karakter. ’s Ochtends heeft u de keuze uit verschillende stadswandelingen en ’s middags, na de gezamenlijke lunch, kunt u kiezen uit diverse spelprogramma’s. Tijdens de afsluitende borrel hoort u alle verhalen en kunt u samen met al uw collega’s proosten op een geslaagde dag! Inclusief koffie ontvangst, lunch en aangeklede borrel

 

Groepsuitje Antwerpen ?