Menu
Erop uit met collega's / Zeilen

Zeilavond vanuit Spakenburg

Avondzeiltocht in Spakenburg met boeiend zeilplezier en sterke verhalen… Zeil mee met een botter op de voormalige Zuiderzee en geniet van een prachtige zeiltocht!

Samen varen en samen genieten, met een gemoedelijke sfeer aan boord. Maar ook samen eten, visbakken aan boord, of gezellig barbecuen op een onbewoond eiland.
Met z’n allen nagenieten en de belevenissen van de dag doornemen. Dat alles gezellig met een kop koffie of een ouderwets schippersdrankje in het Schippershuys. Verzamelen voor een afvaart altijd in eeterrij ’t Schippershuys. Deze is op slechts 100 meter verwijderd van onze afvaart plaats. Parkeren is geen enkel probleem. Op ongeveer 5 minuten lopen zijn ruim 400 gratis parkeerplaatsen beschikbaar.

Zeilavond Spakenburg