Menu
Erop uit met collega's

Wie is de Mol… aan tafel? in Breda

Wie is de Mol… aan tafel?
Ja dat kan nu ook!

Een leuk avondprogramma dat zich geheel binnen afspeelt, aan tafel tijdens een lekker diner… Voor een gezellig avondje uit met collega’s in Breda is dit een geweldig bedrijfsuitje.

Nadat in een gezellige ambiance, de spelregels zijn blootgelegd, speelt elk team voor zich. Door punten te vergaren middels verrassende en interactieve opdrachten en gezelschapsspelen zoals u ze nog nooit gespeeld heeft, moet uw team de strijd aangaan met de andere teams.

Het lijkt eenvoudig, niets is minder waar! In uw gezelschap bevindt zich een mol. Hij of zij zal er alles aan doen om het programma te saboteren en in ieder geval te frustreren als gevolg van zijn of haar geheime missie. En dat alles terwijl u geniet van een heerlijk drie gangen diner waarbij u ook nog eens van alles over uw medespelers te weten komt!
 Wie is de Mol… aan tafel?