Menu
Erop uit met collega's

Vliegeren op het strand

Lekker een dagje uitwaaien met collega’s op het strand langs het water? Power-kiten is de ultieme uitdaging voor iedereen die houdt van strand en wind. Leer in 2 uur vliegeren op het strand!

We leren je de speciale vliegers op een veilige manier te besturen en natuurlijk leren we je een heleboel leuke trucjes! De vliegers hebben we in alle soorten en maten. Kleine vliegers voor mensen die heerlijk willen ontspannen. En grotere voor mensen die gaan voor het extreme en de kracht van de wind zelf willen ervaren. Iedereen kan zelf bepalen met wat voor vlieger hij of zij wilt vliegeren. In deze 2 uur leren wij iedereen vliegeren!

Wanneer je eenmaal de kite onder controle hebt kunnen we zelfs al proberen een sprong te maken! Of wil je liever wat competitie, een wedstrijd voor laten slepen over het strand tegen uw collega! Liever vliegeren op techniek? Test hoe goed uw techniek is met bepaalde spelvormen. Wie maakt de grootste sprong of wie bereikt als eerste slepend de finish?

Tijdsduur: 2 uur

Locaties:
Scheveningen, Kijkduin, ‘s-Gravenzande, Hoek van Holland.
Andere locatie? Ook mogelijk alleen in bespreking met ons.

Ook zin gekregen om te vliegeren op het strand?