Menu
Vergaderen

Vergaderen in Rotterdam bij een veelzijdig congres en vergadercentrum

Het Congres- & Vergadercentrum heeft grote zalen, maar ook kleine intieme ruimtes die uitstekend geschikt zijn voor vergaderingen en andere kleinschalige meetings al vanaf 10 personen. De locatie is goed bereikbaar met openbaar vervoer en beschikt over een eigen parkeerplaats.

Veelzijdig Congres- en Vergadercentrum
Het Congres- & Vergadercentrum heeft grote zalen, maar ook kleine intieme ruimtes die uitstekend geschikt zijn voor vergaderingen en andere kleinschalige meetings. De locatie is goed bereikbaar met openbaar vervoer en beschikt over een eigen parkeerplaats. Ahoy beschikt tevens over een eigen cateringafdeling en een tweetal restaurants indien u uw evenement ook wilt voorzien van een hapje en een drankje.

Bekijk hier deze vergaderlocatie!

Met hartelijke groet,

Lynn Kraaijeveld
Zakelijk.nl