Menu
Vergaderen

Vergaderen in Amsterdam?

Zoveel gezichten dat de stad Amsterdam heeft, zoveel vergaderlocaties zijn er ook zeker! Ik durf dan ook best te zeggen dat wij zeker hele mooie en uiteenlopende vergaderlocaties in Amsterdam aanbieden.

Van een vergaderlocatie direct tegenover het Centraal Station, oftewel makkelijk te bereiken met het openbaar vervoer, tot een vergaderlocatie waarbij u zo even een frisse neus kunt gaan halen in het Vondelpark. Maar ook een vergadering organiseren op een prachtig authentiek zeilschip die u naar het Markermeer brengt tot inspirerend vergaderen in het Theater waar André nog steeds Zij gelooft in mij zingt!

Als ik dit zo lees denk ik dat we zeker wel mogen zeggen dat we de mooiste plekjes van Amsterdam laten zien in het aanbod van Vergaderen in Amsterdam!