Menu
Vergaderen

Uniek vergaderen op een zeilschip

Bijzondere vergaderbeleving tijdens de rust van het zeilen op 1 van onze meren en rivieren. Ontdek hoe u kunt vergaderen op 1 van deze traditionele schepen.

Wilt u eens iets anders dan 8 uur lang in een vergaderzaal doorbrengen? Soms is een bijeenkomst zo belangrijk, dat u niets aan het toeval wilt overlaten. Het water op gaan is een uitstekende manier om uit de alledaagse kantoorbeslommeringen te stappen. Deze actieve vergaderarrangementen zijn dan een uitstekende mogelijkheid voor uw vergadering. Start in de ochtend met een vergadering en waai ‘s middags lekker uit!

Bekijk hier onze top 2. Uniek vergaderen op een Zeilschip

  1. Vergaderen aan boord van de 2 Mast Zeetjalk in Amsterdam
  2. Vergaderen en Zeilen op een botter in Noord-Holland

Met hartelijke groet,

Lynn Kraaijeveld
Zakelijk.nl