Menu
Erop uit met collega's

Uniek Bedrijfsfeest bij Het Witte Huis aan de Loosdrechtse Plassen

Een geweldige feestlocatie aan het water aan de Loosdrechtse plassen waar uw bedrijfsfeest tot in de puntjes wordt verzorgd. Aan alles is gedacht dus u kunt zelf een top feestavond beleven met uw bedrijf, personeel of relaties.

Laat een spetterend feest maar over aan Finley Events. Ons team doet namelijk niets liever dan meedenken over verrassende thema’s en creatieve concepten. Onze labels Finley Food, Finley Visuals en Finley Styling maken van uw feest een onvergetelijke beleving op zich. Precies zoals u dat in gedachten heeft.
Finley Het Witte Huis biedt de ideale locatie voor uw feest. Daarnaast ondersteunen wij u bij alle voorbereidingen en bij de uitvoering op de grote dag zelf.

Uniek Bedrijfsfeest bij Het Witte Huis aan de Loosdrechtse Plassen