Menu
Vergaderen

Top 5 Inspirerende vergaderlocaties aan Zee

Vergaderen Aan de kust. Goede vergaderlocaties, bij het strand voor inspirerende Meetings. Vergaderen aan zee?

32-uurs Vergaderarrangement in Noordwijk
Even compleet weg uit de dagelijkse drukte om in rust en ruimte nieuwe kennis en energie op te doen of stappen te zetten met jouw team. Dit arrangement is ideaal voor een meerdaagse training, vergadering of congres. Vergeet vooral tijdens de twee dagen niet om een wandeling over het strand te maken! Lees hier meer over dit 32-uurs vergaderarrangement

8-uurs vergaderarrangement direct aan zee
Laat u verrassen en verwonderen bij deze vergader- en congreslocatie aan zee. Deze leerlocatie ligt direct aan Zee in Noordwijk op 20 minuten afstand van Schiphol. Een lichte en ruime inspirerende omgeving om te leren, werken, ontmoeten, vergaderen, overnachten en ontspannen. Lees hier meer over dit 8-uurs vergaderarrangement

24-uurs vergaderarrangement in de Bollenstreek bij Noordwijkerhout
Uw meerdaagse bijeenkomst in de bollenstreek? Dag kan onze locatie beschikt over 120 conference rooms en is uitermate geschikt voor meerdaagse bijeenkomsten of congressen. Lees hier meer over dit 24-uurs vergaderarrangement

8-uurs vergaderarrangement bij het Conference Centre in Noordwijk
Vergaderen in de bollenstreek. De locatie beschikt over 120 conference rooms en is uitermate geschikt voor dag bijeenkomsten, maar ook voor meerdaagse congressen. Lees hier meer over dit 8-uurs vergaderarrangement

Vergaderen in de Jachthaven van Scheveningen
Ons vergaderarrangement bieden wij aan incl. en excl. lunch. De lunch die u geserveerd krijgt bestaat uit een soep, diverse belegde broodjes, fruit, jus d’orange en een dessert. De frisdranken, koffie en thee zijn bij het arrangement inbegrepen. Lees hier meer over dit vergaderarrangement

Voor persoonlijke advies bel 0800 – 7 807 807
Of kijk hier voor meer mogelijkheden voor Vergaderen bij Zee

Met hartelijke groet,

Lynn Kraaijeveld
Zakelijk.nl