Menu
Vergaderen

Top 3 Vergaderlocaties in Scheveningen

Goede vergaderlocaties aan de kust? Bekijk hier onze Top 3 Vergaderlocaties in Scheveningen

Vergaderen in de Jachthaven van Scheveningen
Ons vergaderarrangement bieden wij aan incl. en excl. lunch. De lunch die u geserveerd krijgt bestaat uit een soep, diverse belegde broodjes, fruit, jus d’orange en een dessert. De frisdranken, koffie en thee zijn bij het arrangement inbegrepen.
Bekijk hier het vergaderarrangement

Vergaderlocatie in Scheveningen op loopafstand van het strand
Vergaderen in Scheveningen in een locatie op loopafstand naar het strand, in een ongedwongen sfeer, kleinschalig en persoonlijke benadering staat voorop. Dat kan toch alleen maar een uitstekende meeting, training of andere zakelijke bijeenkomst worden?
Bekijk hier het vergaderarrangement

Vergaderlocatie aan de kust – 4 uur vergaderen in Scheveningen
Trainen, vergaderen of brainstormen met als tussendoortje een portie zilte zeelucht. Een succes gegarandeerde formule! Voor een 4-uurs meeting, overleg, boardmeeting of afdelingsoverleg kunt u bij deze vergaderlocatie voor of na de bijeenkomst lekker even het strand op lopen voor een frisse neus.
Bekijk hier het vergaderarrangement

Met hartelijke groet,

Lynn Kraaijeveld
Zakelijk.nl