Menu
Vergaderen

Top 3. Vergaderen op een landgoed

Stijlvol vergaderen op een landgoed? Zie hier onze top 3.

Stijlvol vergaderen in de koninklijke bossen van Lage Vuursche – 32 uurs arrangement
Meerdaags vergaderen op een mooie locatie midden in de koninklijke bossen van Lage Vuursche. De ideale omgeving voor een inspirerende meeting die uitgebreid kan worden met diverse activiteiten en outdoor breaks.

Vergaderen op een prachtig landgoed in Brabant
Vergaderen op een prachtig landgoed gelegen aan de rand van Breda. Dicht bij de stad en toch zo mooi in de natuur. Bij Landgoed Wolfslaar bieden wij u het recept voor een onvergetelijke bijeenkomst.

Vergaderen op een prachtig landgoed in Driebergen-Utrecht- 8 uurs arrangement
Wanneer u optimaal resultaat uit uw bijeenkomst wilt halen, dan draagt de bijzondere ambiance van deze vergaderlocatie daar zeker toe bij. Hier vindt u rust, ruimte en inspiratie! Centraal in Nederland, dichtbij de A12 en toch ver van de bewoonde wereld.

Met hartelijke groet,

Lynn Kraaijeveld
Zakelijk.nl