Menu
Erop uit met collega's

Top 3 Origineel Dinerspel met collega’s

Op zoek naar een leuk dinerspel? Bekijk hier onze top 3!

Moorddiner op de Veluwe – Spannend bedrijfsuitje
Moorddadig groepsuitje op de Veluwe. Wie van uw collega’s speelt zijn/haar rol het beste en wie lost als eerste de moord op. Het wordt gespeeld tussen de gangen van het diner door, op deze manier geniet u optimaal van het spel en het diner.
Boek dit moorddiner al vanaf 59,50 p.p

Origineel bedrijfsuitje Nijmegen – Dinerspel de Slimste Mens
Het dinerspel de slimste mens is een leuke en gezellige manier om voor eens en altijd te bepalen wie van jouw collega’s de slimste is. Het spel wordt onder leiding van een quizmaster gespeeld; ga de strijd aan onder het genot van een heerlijk 3-gangen Diner.
Boek dit dinerspel al vanaf 49,50 p.p

Ik Hou van Holland speldiner – Hilarisch groepsuitje in Zuid Holland!
Denkt u alles te weten over ons kleine kikkerlandje? Houdt u ook van Holland? Dan is ons “Hou van Holland” speldiner absoluut iets voor u!
Boek dit Hollandse speldiner al vanaf 45,- p.p.

Met culinaire groet,

Lynn Kraaijeveld
Zakelijk.nl