Menu
Vergaderen

Tip van de redactie: Uitstekende vergaderlocatie in Brabant

Vergaderen vereist niet alleen efficiency, maar ook een goede sfeer en een goede omgeving. Deze vergaderlocatie beschikt naast 15 vergaderzalen over 149 hotelkamers en een groot Sport & Health Centre. Veelzijdig, gastvrij, uitstekende vergaderlocatie in Brabant.

Dit 8 uurs vergaderarrangement is inclusief:

  • Zaalhuur plenaire zaal inclusief flip-over en trainingskit
  • 2 dagdelen koffie, thee, koekjes en ijswater in de zaal
  • Ontvangst met een huisgemaakte Kersenbrioche
  • Uitgebreid lunchbuffet
  • Meeting mints, schrijfblok en pen in de zaal
  • Handfruit en vruchtensappen in de middag
  • Gebruik van een beamer inclusief projectiescherm
  • Gratis Wifi in de gehele accommodatie
  • Gratis parkeren

Een programma op maat
Bij elkaar komen kan om feestelijke of zakelijke redenen zijn. We bieden elke groep de perfecte accommodatie en een gevarieerde, sportieve of ontspannende omlijsting. Ruime zalen bieden gezelschappen in alle maten de juiste professionele benodigdheden of een intieme, feestelijke sfeer. Alles wordt bij De Brug op maat verzorgd.

Lees meer over deze vergaderlocatie: Comfort Vergaderarrangement in uitstekende vergaderlocatie in Brabant of bekijk hier alle moderne vergaderlocaties in Nederland.

Met zakelijke groet,

Lynn Kraaijeveld
Zakelijk.nl