Menu
Familie uitje / Vrije Tijd

SUPER Familie aanbieding op Waddeneiland Terschelling

Heerlijk een weekendje er tussen uit met het hele gezin. Verblijf in een familysuite (voor 4 personen) en geniet op het schitterende Waddeneiland Terschelling. Fietsen, wandelen, struinen op het strand, het kan allemaal!

Kilometers duingebied omgeven het hotel en bij mooi weer is de kustlijn tot aan Harlingen te zien. Het bruisende West-Terschelling bevindt zich op 5 minuten afstand van het hotel en voor het hotel ligt het breedste strand van Nederland. Terschelling is het fietseiland bij uitstek met vele kilometers uitstekend onderhouden fietspaden. Bij het hotel zijn fietsen te huur en met de busregeling op Terschelling bent u snel op de verschillende uiteinden van het eiland.

Familie aanbieding op Terschelling?