Menu
Workshops

Spectaculaire Capoeira Workshops

Capoeira is een spel, vaak omschreven als een Braziliaanse vechtdans Capoeira is ontstaan in de tijd van de slavernij in Brazilië. Twee mensen spelen het Capoeira spel in een door mensen gevormde cirkel, waarvan het hart een rij muzikanten is. Het spel is een uitwisseling van aanval- en verdedigingstechnieken op muziek, waarbij de verdedigende partij laag gebukte, ontwijkende bewegingen maakt.

Kenmerkende bewegingen van het spel zijn de ginga; een waggelende basisstap van waaruit alle mogelijke bewegingen voortvloeien. Capoeira ziet eruit als een combinatie van vele acrobatische bewegingen, zoals vanuit de handstand met twee benen gemaakte, hoog schoppende bewegingen.

Meeslepende ritmes en prachtige, stoere dans
Opgezweept door het ritme gaat u vast en zeker meedoen; een hele ervaring, die u even in een totaal andere wereld brengt! Tijdens deze workshop leert u de basisbeginselen van het interessante Capoeira spel. Een gegarandeerd geslaagd onderdeel van uw Teamuitje.

Klik hier voor de leukste Capoeira Workshops!