Menu
Erop uit met collega's

Redactie tip: Walking dinner met uw collega’s

Beste lezer ik wil u vandaag meenemen in de wereld van Walking diner. Walking diner is een erg leuk teamuitje waar u van restaurant naar restaurant loopt en bij elk restaurant verrast gaat worden met een culinaire verwennerij.

Top 5. Walking dinner

  1. Walking Dinner Dordrecht – Stadswandeling en Culinair genieten
  2. Culinair groepsuitje in de hofstad – Walking Dinner Den Haag
  3. Floating & Walking Dinner in Amsterdam
  4. Walking Dinner Nijmegen
  5. Met uw bedrijf op stap met een Walking Dinner in Amsterdam

“Het was een leuke avond. Het arrangement was goed georganiseerd. En onze gids, Mathilde Geradts, was helemaal top!!! Ze heeft ons door een mooi stukje Den Haag geleid. Zeker aan te bevelen en voor herhaling vatbaar.” Aldus C. Barbosa

“Een aanrader voor iedereen die zakelijk een leuk informeel arrangement wil doen met zijn en of haar team. De restaurants zijn goed gelegen en prima ontvangst, super goede bediening in alle drie de geselecteerde restaurants, prima gids die Dordrecht op zijn duimpje kent en de interesse van de groep snel afgestemd. Kortom voor herhaling vatbaar!”

Of klik hier voor het volledige aanbod van bedrijfsdiners. Selecteer een van de volgende categorieën en boek uw bedrijfsdiner:

  • De gezelligste
  • Diner
  • Dinerspel
  • Musical Theater
  • Running Dinner

Met recreatieve groet,

Lynn Kraaijeveld
Zakelijk.nl