Menu
Fietsen & Wandelen / Vrije Tijd

Proef Fryslân op de fiets en per sloep

Ervaar en ontdek Fryslân op het oer-Hollandse vervoersmiddel, de fiets! De weids uitgestrekte velden, de authentieke boerderijen en de prachtige meren die Friesland rijk is. En na het fietsen maakt u een tochtje met de sloep om de meest speciale plekjes toch te kunnen bereiken…

U proeft niet alleen van de rust en frisse lucht, u proeft ook de producten die Fryslân tot stand brengt; uitzonderlijke kazen, voortreffelijk vlees van bijvoorbeeld de Roodbont koe, het welbekende Sûkerbole en natuurlijk onze trots Weduwe Joustra Beerenburg.

We brengen u op plekjes in Fryslân waarbij ‘authentiek’ een van de sleutelwoorden zal zijn. Om ook de allermooiste plekjes te kunnen bereiken wordt de tocht per sloep vervolgd. U maakt zo kennis met de rijke natuur van Fryslân en komt op plaatsen waar u alleen met een klein bootje komen kunt.

Fietsen in Friesland?