Menu
Borrels

Oudejaarsborrel arrangement – Sluit het oude jaar af bij 5th Avenue

Sluit het jaar af en evalueer het afgelopen jaar nog eens onder het genot van een hapje en een drankje. Toost met collega’s, vrienden en familie op een gezellige jaarwisseling en een geweldig 2011!

Kies het Oudejaarsarrangement met de borrel die bij u past; basic en gezellig of spetterend en glorieus! Er is een wat uitgebreidere borrel, met meer consumpties of extra luxe hapjes. Aansluitend een koud en warm buffet voor uw gasten, dat kan ook! Of een Spaans Tapasbuffet. Nog een optie: aansluitend een feest van nog eens 4 uur; we weten uit ervaring hoe moeilijk het is om afscheid te nemen van de 5th Avenue! Op die ‘after party’ serveren we, als u dat wilt, ons complete assortiment drankjes en cocktails, bier, wijn en frisdrank, maar ook prosecco of champagne tegen een kleine meerprijs. We wensen u nu alvast een fantastisch 2011!

Oudjaarsborrel arrangement?