Menu
Vergaderen

Nieuwste 5. Sportief in Noord-Holland

Vergaderen in combinatie met een sportieve activiteit. Vergaderen en meteen werken aan je team een ideale combinatie!

Uw vergadering combineren met een leuke activiteit? Genoeg mogelijkheden om uzelf en uw personeel te vermaken. Kom vergaderen aan boort van een Mast Zeejalk of een Botter. Blijft u liever aan land, stap dan op de fiets en combineer uw vergadering met een heerlijke fietstocht. Zelfs liever met beide voeten aan de grond blijven, kom dan vergaderen in de Amsterdam ArenA of in Hotel Zuiderduin en ga de strijd met je collega’s aan!

De nieuwste Sportief in Noord-Holland.

  1. Vergaderen aan boord van de 2 Mast Zeetjalk in Amsterdam
  2. Vergaderen en Zeilen op een botter in Noord-Holland
  3. Vergaderen in de Amsterdam ArenA – Scoren met een top vergaderlocatie?
  4. Sportief vergaderen aan Zee
  5. Expeditie 52gr Noord en Vergaderen?

Met vriendelijke groet,

Lynn Kraaijeveld
Zakelijk.nl