Menu
Feest

NIEUW: Wintersport dagarrangement – personeelsfeest in Winterberg

Een super leuk, spectaculair, goed georganiseerd en betaalbaar personeelsfeest in Winterberg organiseren? Zoek niet verder, dit is een TOP feestje! Wij organiseren een leuke, complete dag, geheel verzorgd van vertrek tot thuiskomst. Een super leuk en betaalbaar personeelsfeest in Winterberg.

Personeelsfeest in Winterberg programma
06.00 Vertrek vanaf uw locatie uit Nederland naar Winterberg
In de bus staat voor iedereen een lekker ontbijt pakketje klaar.

09.30 Aankomst in Winterberg
Ontvangst op de piste met warme chocolademelk en wat lekkers.

10.00- 12.30 Ochtendprogramma
De deelnemers kunnen een keuze maken uit de volgende activiteiten:
Les in skien of snowboarden
Vrij skien of snowboarden
(Sneeuwschoen) Wandelen onder begeleiding en een bezoek aan Winterberg

12.30 Lunch in de skihut
In de skihut bij de piste wordt er een heerlijke lunch verzorgd. De lunch bestaat uit een heerlijke Duitse Schnitzel met salade en pommes frites! Zo kunnen de deelnemers weer een beetje bijkomen en weer goede energie op doen voor het middagprogramma!

14:00 – 16:30 uur Middagprogramma
Na de lunch gaat iedereen weer verder met de gekozen activiteit. Voor de beginners staat de eerste afdeling op het programma. Onder leiding van een instructeur gaat u met uw groep naar boven. Daar aangekomen kan iedereen genieten van het prachtige uitzicht en zullen ze de eerste echte afdaling maken.

16.30 Sleeën
Als afsluiting van deze fantastische ski dag in de sneeuw hebben we een spectaculaire groepsactiviteit op het programma staan: het sleeën. Even jeugdherinneringen ophalen en met z’n allen op verschillende soorten sleeën de piste afgaan!

17.00 Borreltijd en apres ski
Na afloop van het actieve dagprogramma is het dan eindelijk de hoogste tijd voor een goede borrel en gezellige Apres ski.

18.00 Diner in een gezellige stube in het centrum van Winterberg
In deze gezellige skihut staat een heerlijk diner voor u klaar.

20.00 Vertrek naar Nederland
Iedereen is inmiddels lekker rozig, relaxt, ontspannen en voldaan met de bus gaan we huiswaarts.

Lijkt dit nieuwe wintersportarrangement u iets? Klik dan hier en vraag een vrijblijvende offerte aan. Gaat u liever een weekendje of naar een andere bijvoorbeeld naar een andere locatie in Sauerland? Klik dan hier en bekijk de wintersport mogelijkheden.

Met recreatieve groet,

Lynn Kraaijeveld
Feest.nl