Menu
Vergaderen

NIEUW: 12-Uurs vergaderarrangement in dit luxe hotel in Zeeland

Niet zomaar vergaderen, dineren of overnachten! U wordt in de watten gelegd met oprechte aandacht en een prachtige ambiance. Dat wordt een uitstekende vergadering!

Zalen
Wij voldoen aan de hoogste kwalificatie voor vergaderaccommodaties bieden wij u een tweetal boardrooms waar de hoge mate van comfort en privacy bijdraagt aan het succes van uw zakelijke meeting of ontmoeting. Met veel licht en een prachtig uitzicht op de voortuin biedt ook uw boardroom de weidsheid van het Zeeuwse land.

Uiteraard is uw boardroom ingericht met comfortabele stoelen aan een grote ovale tafel. Grenzend aan de boardrooms bevinden zich de openbare ‘break-out ruimtes’ en het zonneterras die u de mogelijkheid bieden om uw breaks een maximaal effect te geven.

Daarnaast beschikken wij over vier ruime vergaderzalen die in elke gewenste opstelling gezet kunnen worden. Tevens kunnen de zalen worden uitgebreid naar één grote ruimte met een capaciteit van ca. 250 personen.

Dit 12-uurs vergaderarrangement aan zee is inclusief

 • Ontvangst met koffie/thee
 • Naamkaartjes
 • Vers (hand)fruit in de vergaderzaal
 • Smart TV
 • Notitieblok
 • Schrijfmateriaal
 • Naamkaartjes
 • Flip-over met stiften en papier
 • Koffie, thee en ijswater gedurende de bijeenkomst
 • Wi-fi
 • Minibar aanwezig
 • 1 dag zaalhuur
 • Lunchbuffet inclusief drank
 • Driegangendiner naar keuze

Reviews
“De vergaderzalen zijn erg mooi. Ook met een grote groep is het een erg geschikte locatie. We hebben een erg succesvolle meeting gehad. Het zonneterras is een erg leuke bijkomstigheid. Zo kun je lekker even naar buiten stappen zonder meteen het hele gebouw uit te moeten.”
Aldus M. Blom

“We hebben een zeer inspirerende vergadering gehad bij het hotel. Het is een zeer luxe hotel. We hebben een heerlijke lunch gehad en ook de faciliteiten in de zaal zijn perfect. Zeker een aanrader.” Aldus Anoniem

Klik hier voor dit 12-Uurs vergaderarrangement in dit luxe hotel in Zeeland. Liever een andere vergaderlocatie? Klik dan hier voor meer vergaderlocaties in Zeeland

Met hartelijke groet,

Lynn Kraaijeveld
Zakelijk.nl