Menu
Nieuws

Met Trees over de Wallen

Een hilarische wandeling over de Wallen met Trees, een rondvaart op de borrelboot en een diner ter afsluiting. Voor een gezellig bedrijfsuitje in ons mooie Amsterdam gaat u met Trees op stap en borrelt u gezellig met uw collega’s op het water.

Trees Bakker runt de bedrijfskantine van Amsterdam Entertainment. Met name haar broodje bal is een veelgevraagd lunchgerecht. Voordat Trees bij ons kwam werken, werkte ze als toiletjuffrouw in diverse cafés op de Wallen.

In de jaren dat zij achter haar schoteltje zat, heeft zij een enorme schat aan verhalen, informatie en roddels verzameld over de Amsterdamse Wallen. Omdat wij u haar ervaringen niet willen onthouden, neemt Trees u mee op haar bijzondere wandeling door het oudste deel van Amsterdam en langs het oudste beroep ter wereld.

Met Trees over de Amsterdamse Wallen?