Menu
Vergaderen

Locatie tip: Vergaderen op de Utrechtse Heuvelrug

Op zoek naar een locatie of hotel voor overnachten en doeltreffend te vergaderen in de omgeving van Utrecht. Dan kan ik u dit schitterende 4-sterren Amrâth Hotel Maarsbergen zeker aanraden. De locatie is centraal gelegen in Nederland, direct aan de A12, aan de rand van Nationaal Park Utrechtse Heuvelrug.

5 Redenen waarom deze locatie een echte aanrader is

  1. Centraal gelegen
  2. Voldoende parkeergelegenheid
  3. Goed bereikbaar
  4. Gratis WIFI
  5. Uitstekende faciliteiten voor meerdaagse bijeenkomsten

Ontspanningsmogelijkheden
Voor ontspanning of een break tijdens uw bijeenkomst beschikken wij over een gezellige bar en een modern restaurant met terras. Daarnaast is het Nationaal Park Utrechtse Heuvelrug, gelegen direct aan de rand van het hotel, een absolute aanrader. Hier kunt u genieten van de natuur per fiets of lopend. Op aanvraag kunnen wij, zowel op onze eigen locatie als in het Nationaal Park, diverse sportieve, educatieve of culturele breaks verzorgen.

Bekijk hier direct deze locatie tip: Vergaderen op de Utrechtse Heuvelrug
Of bekijk hier meer toplocaties voor Vergaderen in de natuur

Met hartelijke groet,

Lynn Kraaijeveld
Zakelijk.nl