Menu
Feest

Dinnershow ‘Ik hou van Holland’ of ‘De reis om de Wereld’

De dinnershow ‘Ik hou van Holland’! Gewoon een heerlijke avond uit, niet meer en niet minder! Nodig uw relaties en collega’s uit voor een avond Oer-Hollandse gezelligheid. of reis om de Wereld is een spectaculaire dinnershow voor een breed publiek. U wordt meegenomen op een muzikale wereldreis en gaat genieten van muzikale hoogtepunten!

De Ik Hou van Holland dinnershow is inclusief:

  • 4 uur durend programma
  • 3 gangen diner
  • onbeperkt drank
  • 3 blokken entertainment

De Reis om de Wereld dinnershow is inclusief:

  • Spectaculaire dinnershow
  • 3 gangen buffet
  • Onbeperkt drinken gedurende avond

Zin in een heerlijk dinner, vermaak en onbeperkt drinken? Boek dan nu uw dinnershow!

Met feestelijke groet,

Lynn Kraaijeveld
Feest.nl