Menu
Erop uit met collega's

Dineren in een Burcht in Leiden

Wanneer u een dagje of avondje uit in Leiden aan het plannen bent kunt u niet om de Burcht van Leiden heen. Een prachtige historische locatie waar u heerlijk kunt wandelen en picknicken in de natuur.

“Het Koetshuis in Leiden is een gezellige, warme eetgelegenheid. Met de openhaard centraal in het restaurant en de knusse inrischting is dit zeker een aanrader. Het eten (een 3-gangen menu) was erg lekker met keuze uit vis en vlees. Wat je eigenlijk ook gewend bent wanneer je bij het Koetshuis van de kaart besteld. Goed eten, goede service en een leuke ambiance.” Aldus N. van Mierlo

Klik hier voor meer informatie over het 3 gangen menu bij de Burcht in Leiden

Vooraf het diner de stad ontdekken? Een Storytrail is een stadswandeling waarbij je niet met een gids maar met een verhalenverteller op pad gaat. De verteller brengt de geschiedenis van de stad tot leven met sagen en legenden. De prachtige oude binnenstad vormt jullie decor.

Klik hier voor een Storytrail of stadsrondleiding

Met recreatieve groet,

Lynn Kraaijeveld
Zakelijk.nl