Menu
Feest

De beste bedrijfsfeesten voor de hele familie!

Een bedrijfsfeest organiseren voor de hele familie van uw werkgevers? Kijk bij ons aanbod voor een geslaagd familiebedrijfsfeest!

Amsterdamse feestavond
Tante Leen is jarig en u viert deze avond met haar het verjaardagsfeest. Op Amsterdamse wijze met een lach en een traan. Gezelligheid, spel, plezier en zingen maar zijn de ingrediënten van deze avond.
Amsterdamse Feestavond – De verjaardag van Tante Leen

Familiedag op het strand
Een leuke dag op het strand met allerlei leuke strandactiviteiten voor jong en oud? Lekker aan zee vliegeren, zandkastelen bouwen, schilderen of beachvolleyballen. Leer uw collega’s en hun familie beter kennen tijdens deze gezellige familiedag.
Familiedag op het strand – Uitdagend dagje met collega’s en familie

Dit was slechts een greep uit ons aanbod. Klik hier voor ons gehele aanbod Familie bedrijfsfeesten. Uiteraard kunnen we een programma op maat voor u maken. Informeer naar de mogelijkheden via het online formulier of bel gratis 0800 – 7 807 807.

Met feestelijke groet,

Lynn Kraaijeveld
Feest.nl