Menu
Actief & adventure / Driving events / Erop uit met collega's

Culinaire rondvaart door Rotterdam

Varend door de indrukwekkende Rotterdamse haven, genietend van goed gezelschap, de adembenemende skyline van Rotterdam en lekkere hapjes en drankjes! Een ware belevenis.

Rotterdam net even anders. Beleef Rotterdam samen met uw collega’s, relaties of vrienden vanaf het water. Een unieke belevenis waar iedereen nog lang over zal napraten.
Wij nemen u mee in één van onze Tenders voor een geheel verzorgde borrelvaart door Rotterdam. Tijdens de rondvaart kunt u niet alleen genieten van de adembenemende skyline van Rotterdam, maar ook van heerlijke hapjes en drankjes. Wij varen u langs iconen als onder andere de Erasmusbrug, Willemsbrug, Euromast, het Witte Huis en het SS Rotterdam, terwijl u samen met uw gezelschap geniet van de culinaire lekkernijen in een ontspannen en intieme sfeer.

Culinaire rondvaart door Rotterdam