Menu
Erop uit met collega's / Workshops

Creatieve & inspirerende workshops

Tijdens een zakelijk event een workshop doen? Wij bieden diverse mogelijkheden om een workshop in uw programma in te passen of een volledig verzorgd event neer te zetten rondom een workshop.

Steek de handen uit de mouwen en ga gezellig koken met collega’s, leer alles over wijn en hoe je deze moet proeven tijdens een gezellige wijnproeverij, doe een creatieve workshop die ervoor zorgt dat de teamspirit een boost krijgt.

Kies voor een vliegerworkshop, leer valkenieren met echte roofvogels, kruip in de huid van een ander tijdens een theaterworkshop, oefen uw pokerface tijdens een pokerworkshop, leer cocktails shaken en proef ze daarna of maak uw eigen chocolade.

Kortom: volop mogelijkheden. Zoek, vind en boek het hier!