Menu
Actief & Natuur / Vrije Tijd

Crazy Groepsuitje – Beleef Amsterdam als nooit tevoren

Na de ontvangst geeft onze chaperon een korte uitleg van dit doorgedraaide stadsspel en kondigt hij aan dat dit waarschijnlijk de laatste keer is geweest dat jullie elkaar serieus zullen nemen, want dan begint Crazy Company!

Nadat de teams op de foto zijn gezet en de nodige mensen zijn gewogen, (Waarom? Dat zie je dan wel!) trekt ieder team gewapend met een foto- en videocamera de stadin om een lijst met komische (en soms krankzinnige) opdrachten te voldoen die men per sms krijgt toegestuurd. Trek het centrum in om tussen de toeristen te komen, trek de Jordaan in om de meest bezongen sfeer van Amsterdam te proeven, of de Walletjes op, gewoon omdat het kan. Het maakt ons niet uit, als de opdrachten maar worden voldaan. Met keihard bewijs voor op de werkvloer! Welk team blijkt uiteindelijk over de juiste dosis gezonde dwaasheid en bluf te beschikken om dit spel te winnen? Dat team wist vast niet dat u een DVD krijgt toegestuurd met daarop de hoogtepunten van deze dag!

Groepsuitje Amsterdam?