Menu
Vergaderen

Bijzondere Vergaderlocatie – Nijkerk op de Veluwe

Dit 4-sterren designhotel ligt aan de rand van Nijkerk (Gelderland), heeft 6 multifunctionele zalen, 38 suites en is uitermate geschikt voor vergaderingen, presentaties, trainingen of andere zakelijke bijeenkomsten. Op minder dan 30 minuten van Amersfoort, Utrecht en Apeldoorn is dit een ideale, centraal gelegen, vergader- en trainingslocatie – Bijzondere Vergaderlocatie – Nijkerk op de Veluwe

Bij dit 4-uurs arrangement is inbegrepen:

  • Onbeperkt koffie en thee
  • Koekjes
  • IJswater en pepermuntjes
  • Gebruik van beamer + scherm + flip-over + vergadertool koffer in de zaal
  • Gebruik van WIFI
  • Lunch (bestaande uit: broodmaaltijd met diverse luxe belegde broodjes met soep en een warm item en melk, karnemelk)

Wilt u de vergadering combineren met een workshop?
Zeer interessant als korte onderbreking of als afsluiting van uw zakelijke bijeenkomst. Wij hebben hier divers aanbod in, denk hierbij aan een workshop schapen drijven of een teambuilding sessie zoals bootcamp.

Vraag hier een vrijblijvende offerte aan.

Met vriendelijke groet,

Lynn Kraaijeveld
Zakelijk.nl