Menu
Nieuws

Bijzonder bedrijfsuitje in Gelderland en Spectaculair Feesten in Eindhoven

In de Personeelsvereniging.nl nieuwsbrief van deze week staan weer een aantal leuke tips voor de komende weken en maanden.

Wat dacht u van dit Bijzondere bedrijfsuitje in Gelderland? Een rondvlucht van 15 minuten en aansluitend een heerlijke BBQ binnen/buiten onze hangar op vliegveld Teuge. Voor een uniek bedrijfsuitje, teamuitstapje, relatiedag of als bedrijfsfeest is dit uitje een ware belevenis waar nog lang over nagepraat zal worden.

Voor een spectaculair bedrijfsfeest, personeelsuitje of afdelingsfeest moet u zeker eens kijken naar dit feest arrangement in het Philips Stadion in Eindhoven! Met deze speciale all-in aanbieding heeft u de unieke mogelijkheid om uw gasten uit te nodigen in één van de VIP ruimtes met uitzicht op het veld.
Het Philips Stadion biedt zeer aansprekende locaties voor het organiseren van feesten met diverse doelstellingen, een zakelijke of informele insteek.

Personeelsvereniging.nl is ook actief op LinkedIn en Twitter, speciale acties communiceren we alleen hier