Menu
Erop uit met collega's

Bezoek Dé Dinnershow in Aalsmeer met collega’s

Een nieuwe en unieke dinnershow waar u een onvergetelijke avond uit mee zult beleven!

“Het feestje dat ik georganiseerd had als bedankfeestje voor mijn collega’s is nog leuker uitgevallen dan ik had kunnen bedenken. Iedereen heeft het geweldig naar zijn zin gehad en er zijn zelfs mensen die het ook nog met anderen willen meemaken. Dus iedereen hartelijk bedankt voor deze fantastische belevenis.” Aldus S. van Duin

“Het was een hele leuke en geslaagde avond het eten was goed de bediening (sofia) was ook heel goed en het is zeker voor herhaling vatbaar hoor het enige waar ik wat op zou kunnen zeggen dat ik het voorgerecht niet luste maar dat maakte het buffet weer goed” Aldus Z. van Seben

Lees hier meer meer reviews en leer meer over de dinershow.

Met hartelijke groet,

Lynn Kraaijeveld
Zakelijk.nl