Menu
Actief & adventure / Erop uit met collega's

Ballonvaren met grote groepen

Een origineel personeelsfeest begint met een avontuurlijke ballonvaart! Een unieke ervaring die u met uw bedrijf, personeel of zakenrelaties kunt delen als vliegende start voor een nieuw project, als brainstorm activiteit of als teamspirit!

Het avontuur van een ballonvaart schuilt deels in het ongewisse. De windrichting en windsnelheid maken dat de landingsplaats nooit helemaal is te voorspellen. Elke ballonvaart is dus uniek! De verzameltijden van onze ballonvaarten is in de zomer altijd twee uur voor zonsondergang en in de ochtenduren altijd binnen twee uur na zonsopkomst. Het weerbeeld is op die tijden het meest stabiel.In de winter periode vertrekken onze ballonnen ook overdag, omdat de weerssituatie dit wegens het ontbreken van thermiek dit voor ons technisch mogelijk maakt.

Ballonvaren met grote groepen?