Menu
PVnieuws

All inn Bedrijfsuitje – Avondje Eten, Drinken en Feesten!

Voor een bedrijfsfeest, personeelsuitje of gewoon een gezellig avondje uit met collega’s is dit All-In arrangement een veelzijdig avondje uit met lekker eten en drinken. Compleet verzorgd voor een uitstekende prijs.

Centraal gelegen, nabij de A28 vindt u De Bonte Wever Assen, hét sport- en evenementencentrum van het noorden. Verrassend compleet met een unieke all-in hotelaccommodatie. Het complex biedt ontelbare mogelijkheden op zeer uiteenlopende gebieden. Voor welke gelegenheid dan ook, sportief, ontspannend, feestelijk of zakelijk.

Voor een bedrijfsfeest, personeelsuitje of gewoon een gezellig avondje uit met collega’s is dit All-In arrangement een veelzijdig avondje uit met lekker eten en drinken. Compleet verzorgd voor een uitstekende prijs.

All inn Bedrijfsuitje