Menu
Feest / Themafeest

All inclusive Themafeest – Braziliaanse party op de Veluwe

Salsa en latin muziek, maar natuurlijk ook hits van deze tijd draait onze swingende DJ en wat dacht u van een heuse limbodans…. Halverwege de avond worden uw gasten verrast met een spetterend optreden van een Braziliaanse slagwerkerband met danseressen.

Bloemenslingers, Braziliaanse danseressen en een slagwerkersband. Het is Party Brasil!

De locatie is omgetoverd tot een Braziliaanse club en onder het genot van een cocktail geniet u van de swingende set van de DJ.

Salsa en latin muziek, maar natuurlijk ook hits van deze tijd draait onze swingende DJ en wat dacht u van een heuse limbodans…. Halverwege de avond worden uw gasten verrast met een spetterend optreden van een Braziliaanse slagwerkerband met danseressen. Na het optreden zorgt de DJ ervoor dat iedereen op de dansvloer blijft en u nog lang doorfeest.

Themafeest op de Veluwe?