Menu
Feest

All in Tiroler Themafeest in Gelderland

Een bedrijfsfeest vol gezelligheid waarbij u het gevoel krijgt dat u in Tirol bent. Geniet onbeperkt van alle hapjes en drankjes en waag samen met uw collega’s een dansje op de dansvloer.

Een bedrijfsfeest vol gezelligheid waarbij u het gevoel krijgt dat u in Tirol bent. Geniet onbeperkt van alle hapjes en drankjes en waag samen met uw collega’s een dansje op de dansvloer.

Bedrijfsfeest – Avondje vol gezelligheid
Bij binnenkomst zal de glühwein niet ontbreken, deze zal worden uitgereikt door onze Heidy. Daarna zal er koffie met koek worden geserveerd waarna de muziek zijn uiterste best zal doen om zo snel mogelijk de gezellige sfeer te creëren. Drankjes naar keuze en ook de bierpullen zullen niet ontbreken. Verder zijn er ook diverse gezelligheidsactiviteiten, spijker-slaan en het befaamde bierpul-schuiven zal niet ontbreken.

Van al deze activiteiten krijgt u natuurlijk honger, maar daar heeft de koks -brigade van de IJselhoeve ook aan gedacht en presenteren ze een geweldig koud en warm buffet met Hollandse en Oostenrijkse gerechten.

Als een ieder genoeg gegeten heeft barst het feest los met The Happy Hour Crew. ’s Avonds tegen kunt u tegen een meerprijs evtentueel een live optreden met Marco de gezelligheidszanger reserveren. Zo zie ja maar weer ook deze avond is een waar spektakel. Het dessert zal

Dit bedrijfsfeest is inclusief:

  • Ontvangst met glühwein, koffie en koek
  • Gehele avond entertainment
  • Gezelligheidsspelen
  • Onbeperkt eten en drinken
  • Tijdsduur 4.5 uur

Klik hier voor meer informatie over dit All in Tiroler Themafeest in Gelderland

Met recreatieve groet,

Lynn Kraaijeveld
Feest.nl