Menu
Feest

All-in themafeesten – bedrijfsfeesten

Een dance classics avond, waar sfeer en oude herinneringen samen komen. Met muziek van Tina turner, Pointer sisters, John Travolta & Olivia Newton John. Of een onvervalste Hollandse avond, waar sfeer en Hollandse gezelligheid een belangrijke rol spelen. Een sfeervolle opzwepende temperamentvolle avond vol tropische verrassingen! De cocktailbar met kleurrijke cocktails en een heuse Limbodanswedstrijd zal op deze avond dan ook niet ontbreken. Of tot slot een Iedereen is gelijk op deze feestavond in Doesburg! Een gezellige avond vol verrassingen; een waar spektakel van begin tot eind, met onbeperkt eten en drinken!

4 fantastische all-in bedrijfsfeesten inclusief.

  • Ontvangst met koffie, koek en of een cocktail
  • Onbeperkt genieten van de buffetten
  • Onbeperkt drankjes
  • Tijdsduur van 4.5 uur
  • Entertainment met fantastische muziek

Bekijk hier onze top 4 All-in themafeesten

  1. All inclusive Dance classics Bedrijfsavond – Swingend bedrijfsuitje in Gelderland
  2. All inclusive Hollandse Bedrijfsavond – Sfeer en Hollandse gezelligheid
  3. Caribische thema avond – Tropisch bedrijfsuitje in de Achterhoek vol verrassingen (108)
  4. All inclusive Wereldsfeest – Gezellige bedrijfsavond vol verrassingen

Met feestelijke groet,

Lynn Kraaijeveld
Feest.nl