Menu
Feest

Aanbieding: Sister Act arrangement inclusief Overnachting!

De goddelijke Broadwayhitmusical nu ook in Nederland! En u kunt hier van genieten inclusief een overnachting in Scheveningen.

Breng een bezoek aan de schitterende Broadwayhitmusical Sister Act! Deloris Van Cartier is een diva met veel noten op haar zang, maar zonder succes. Nadat ze per ongeluk getuige is van een criminele afrekening zoekt ze noodgedwongen haar toevlucht in een klooster met weinig stemvaste nonnen en een bijzonder strenge Moeder Overste. Kom na de musical overnachten in het Badhotel in Scheveningen en laat ouderwetse gastvrijheid herleven.

“Top arrangement; naar Sister Act en daarna heerlijk overnacht in Scheveningen. De volgende dag heerlijk ontbijt en daarna een strandwandeling!!!” Aldus C. van Ravels

Aanbieding: Sister Act arrangement inclusief Overnachting!

Met hartelijke groet,

Lynn Kraaijeveld
Zakelijk.nl