Nieuws

Promotionele artikelen en relatiegeschenken

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Wilt u graag uw bedrijf promoten door middel van artikelen of een relatiegeschenk?

Misschien al heel ouderwets, maar wat wel zeer goed werkt is het bedrukken van pennen. Pennen bedrukken met uw eigen logo of bedrijfsnaam zijn ideaal als promotiemateriaal. Bedrukte pennen met uw logo of bedrijfsnaam zijn een perfect relatiegeschenk en geeft gemakkelijk weg. Pennen worden vaak gebruikt, zijn veel in het zicht en zijn nooit overbodig. Naast het praktische voordeel: u creëert met bedrukte pennen gemakkelijk extra naamsbekendheid.

Laat uw pennen bedrukken met uw bedrijfslogo of persoonlijke tekst!

Tip! Pennen bedrukken met persoonlijke boodschap
Laat nu uw pennen bedrukken met een creatieve persoonlijke boodschap. Zorg zo voor een blijvende indruk bij uw klanten en prospects.

Redacteur

Comments are closed.