Menu
Nieuwsberichten

Collega’s helpen… alleen als het geen moeite kost

Driekwart van de medewerkers mogen dan al bereid zijn om collega’s te helpen, maar dan mag dat amper extra inspanningen vragen. En dat terwijl alle bedrijven zoeken naar personeel dat bereid is de ‘extra mile’ te presteren.
 
De Talent-O-Meter van Acerta, in samenwerking met iNostix, peilt bij meer dan 2.000 werknemers uit alle sectoren naar de stand van zaken bij bedrijven op het vlak van talentmanagement en in de recentste editie (uitgevoerd in mei 2011) werden de respondenten ook gepolst naar hun bereidheid om extra inspanningen te doen voor het bedrijf waar ze werken.

De Schepper, HR Consulting Manager bij Acerta Consult: “The Extra Mile – een rechtstreeks gevolg van engagement – wordt stilaan een begrip in de bedrijfswereld. 

Lees verder: ‘Collega’s helpen… alleen als het geen moeite kost’, 6minutes.be, juli 2011