Menu
Erop uit met collega's

All-in Bedrijfsweekend incl. bowlen – Egmond aan Zee

Zin in gezellig avondje uit met collega’s, afdeling of hele bedrijf? Boek het All-in Lucky Strike bedrijfsweekend en beleef een gezellige avond uit met collega’s. Gooi een Lucky Strike, geniet van een fantastisch buffet, borrel gezellig na en blijf lekker slapen.

Dit All-In bedrijfsweekend in Egmond aan Zee is inclusief:

  • Vanaf 15.00 uur kunt u inchecken op de kamer in Hotel Zuiderduin
  • Na het inchecken op uw, van alle gemakken voorziene kamer, kunt u genieten van de faciliteiten in dit 4-sterren hotel, een verfrissende duik nemen in het overdekte zwembad, even uitwaaien en een wandeling maken op het strand. De tijd is even aan u zelf.
  • Om 19.00 uur wordt u verwacht in het buffetrestaurant in het hotel
  • Na het buffet kunt u 2 uur bowlen in de Lucky Strike Bowling en daarna nog 1 uur naborrelen
  • Alle drankjes tussen 19.00 en 00.00 uur zijn inclusief (Hollands assortiment)
  • De volgende ochtend kunt u gezamenlijk gebruik maken van een heerlijk ontbijtbuffet en tot 12.00 uur gebruik maken van de zwem- en saunafaciliteiten.

Boek dit all-in arrangement al vanaf € 110 p.p.

Met hartelijke groet,

Lynn Kraaijeveld
Zakelijk.nl